Objednávka zážitkového poukazu

V případě že chcete poukaz zaslat poštou, vyplňte prosím správě své kontaktní údaje. V případě, že si ho vyzvednete osobně, není potřeba vyplňovat.
Ceny poukazů
Od počtu střílejících osob se odvíjí cena poukazu. Poukaz STANDARD 1 osoba 1090Kč, 2 osoby 1870Kč. Poukaz VIP 1 osoba 2090Kč, 2 osoby 3700Kč
Způsob platby a předání
V případě, že si přejete zaslat poukaz na Vámi zvolenou emailovou adresu, případně elektronicky na Váš email, akceptujeme pouze platbu předem převodem na účet. Pokud budete poukaz vyzvedávat osobně, můžete provést platbu v hotovosti. Bohužel aktuálně neakceptujeme platební karty.
V případě, že chcete poukaz pro více než 2 osoby, zvolte \\\\\\\"Individuální\\\\\\\" a do poznámky napište počet osob atd. budeme Vás následně kontaktovat.
Závěrečné informace
Veškeré potřebné další informace (číslo účtu, fakturu atp.) Vám zašeleme elektronicky emailem na základě Vaší objednávky. Po odeslání vám do emailu přijde potvrzení o úspěšném doručení zprávy. V dalším emailu Vám pak zašleme veškeré potřebné informace. Objednávky se zpracovávají ručně, mějte prosím strpení. Kupony jsou tištěny na kvalitním fotopapíru a jsou vhodné jako dárek. Veškeré Vámi uvedené údaje budou využity výhradně v souvislosti s touto objednávkou a žádné reklamní sdělení Vám v budoucnosti nebudou zasílány. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Poštovné je zdarma. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.