Aktuální nabídka zbraní, které máme k dispozici k prodeji. Pokud máte o některou ze zbraní zájem, kontaktujte nás. Prohlédnout si je můžete u nás na střelnici. Jedná se o zbraně z druhé ruky, samozřejmě pečlivě překontrolované, vyčištěné a ověřené. Na nákup zbraně potřebujete patřičné nákupní povolení. Prodáváme pouze zbraně, které bysme si koupili i my sami. Samozřejmě pokud byste si chtěli koupit novou zbraň, můžeme vám dodat téměř cokoliv od kteréhokoliv výrobce za nejlepší cenu na trhu.

PSL Romak

Sniperska klasika k prodeji: cena za zbraň, včetně montáže, optiky a nábojů. 7,62x54R. Ve velmi dobrém stavu, chromovaný vývrt, tlumič plamene, záchyt na AKM bodák, stavitelná mířidla, 1 zásobník, boční lišta na montáž, včetně optiky.

PSO ROMAK 7,62x54R

24 000Kč

Mám zájem

Revolver A. UBERTI RICHARDS MASON ráže 45 colt

Chcete vědět jak se cítili kovbojové při přestřelkách na divokém západě? Tato zbraň vám to umožní. Naprosto precizní zpracování se vším co k tomu patří. Zbaň je nestřílená, ze soukromé sbírky. Ráže revolveru je .45 colt.

Revolver A. UBERTI RICHARDS MASON ráže 45 colt

9 900Kč

Mám zájem

Sig Sauer P229 ráže 40 SW

Zbraň ze sbírky, téměř nestřílená ve výkonné ráži 40 SW, která byla vyvinuta především pro potřeby profesionálů (FBI) s ohledem na kvalitu a nositelnost. U této zbraně jde opravdu o nekompromisní provedení v kombinaci s masivním výkonem a kvalitou zpracování. To vše z ní dělá zbraň pro fajnšmekry a pokud chcete být vyjímeční, je to volba pro vás, protože se s ní na střelnici, v záplavě Shadowů, setkáte opravdu jen podivnou náhodou.

Sig Sauer P229 ráže 40 SW

26 000Kč

Mám zájem