Úno
18
Út
2020
Kurz na ZP – Ostrava
Úno 18 @ 17:00 – 20:00
Kurz na ZP - Ostrava @ Perifokus - Úsek výuky ochrany

Jako každý měsíc jsme pro vás připravili kurz ke získání zbrojního průkazu. Výuka probíhá v našem centru Ostravě, střelby pak na střelnici Hliník. Pokud byste chtěli zlepšit své šance v nepříjemných situacích, přijďte a naučte se něco nového. Kurz vás provede všemi úskalími při získávání zbrojního průkazu a připraví vás na zkoušky odborné způsobilosti.

Datum zahájení kurzu: 18.2.2020
Čas zahájení kurzu: 17:00
Veškeré informace: zbrojak-ostrava.cz
Facebook: facebook.com/zbrojakostrava

Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni na samostatnou stránku s veškerými informacemi o kurzu

Informace o kurzu
Úno
19
St
2020
Kurz ke získání zbrojního průkazu
Úno 19 @ 17:00 – 20:00
Kurz ke získání zbrojního průkazu @ Střelnice Hliník

Vážení přátelé, jako již každý měsíc a tedy pravidělně jsme pro vás připravili kurz ke získání zbrojního průkazu. Veškeré potřebné informace najdete na stránce Zbroják Frýdek (zbrojak-frydek.cz) nebo na Facebooku. Pokud jste se tedy rozhodli, že chcete získat možnost efektivní obrany, zaregistrujte se a přijďte na zahájení. Kurzy zároveň pořádáme i pro Ostravu.

Datum zahájení kurzu: 19.2.2020
Čas zahájení kurzu: 17:00
Veškeré informace: zbrojak-frydek.cz
Facebook: facebook.com/zbrojakfrydek

Po kliknutí na tlačítko budete přesměrováni na samostatnou stránku s veškerými informacemi o kurzu

Informace o kurzu
Bře
7
So
2020
Megakanonáda na Střelné
Bře 7 – Bře 8 celý den
Megakanonáda na Střelné @ Střelná u Vsetína

Přátelé naše kanonády znáte, víte, že se jedná o zábavnou soutěž ve střelbě se zdoláváním různých překážek. Megakanonáda je něco MEGA. Bohužel ji není možné uspořádat na Hliníku, protože potřebujeme větší prostor, překážky, terén, delší dráhy atd. Pro tento účel jsme vybrali střelnici ve Střelné u Vsetína, kde se běžně cvičí speciální síly. Střelnice ve Střelné má dráhy 1000m a prostor je nevídaný. Megakanonáda nebude ani tak typickou soutěží, na kteoru jste zvyklí, ale je určena spíše pro nadšence do střelby, taktiky atp. Soutěž bude fyzicky i psychicky náročná, bude se střílet z pistole a útočné pušky, budete se přesouvat mezi stanovišti, budete plnit i různé úkoly. Veškeré informace o Megakanonádě najdete na samostatné webu https://megakanonada.cz Soutěž se koná 7.-8.3.2020, jedná se tedy o dvoudenní soutěž se vším co k tomu patří vč. nějakého toho grilování, pokecu, seznámení se.

Takže neváhejte, přečtěte si propozice a registrujte se, protože počet míst je omezen a něco takového jen tak nezažijete