Střelnice Hliník je venkovní střelnice s dlouhou historií v příjemném prostředí nedaleko Frýdku-Místku.

Snažíme se zajistit veškeré služby, na které jste zvyklí na jiných střelnicích a snažíme se o to, abychom měli vždycky něco navíc. V našem areálu bez problémů zaparkujete, můžete posedět u kávy a pokud nestřílíte, tak i u něčeho ostřejšího. Můžete si opéct buřty a děti mají dost prostoru pro zábavu. Pořádáme také střelecké a předváděcí akce a tak je vždycky důvod zastavit se a zarelaxovat. Střelnice je pokryta bezdrátovým připojením k internetu, které je zdarma a dojdou-li vám náboje, není to problém, my máme vždycky dost.

13

13 přepážkou oddělených střeleckých stanovišť zajišťuje, aby na vás nepadaly nábojnice a zároveď máme dostatečnou kapacitu pro střelbu.

50m

Střelecká dráha o délce 50m zakončená valem. Pohyb terčů si zajišťujete manuálně. Můžete si tak nastavit přesně takovou vzdálenost, jaká vám vyhovuje.

limit

Krátké zbran bez omezení ráže. S jakoukoliv pistolí si u nás zastřílíte takřka bez omezení.

.50

Dlouhé zbraně do 12.7 (.50BMG). Toto omezení dostačuje pro naprostou většinu loveckých kulových zbraní a brokovnic vč. SA vz. 58.

Netradiční firemní akce
Nabízíme možnost firemních zážitkových akcí na klíč. Zajistíme vše potřebné, od zábavy pro vaše klienty či zaměstnance až po jídlo formou rautu a pití dle potřeby. Oživte své firemní prezentace, kontaktujte nás na telefonu +420 608 362 865 a my všechno zařídíme.Více informací k firemním akcím si přečtete zde
Historie střelnice Hliník

Nejstarší materiály o výstavbě střelnice na Hliníku jsou roku 1952. Tehdy Okresní myslivecký spolek zaslal na Československou mysliveckou jednotu informaci o plánování výstavby spolkové střelnice, která by plně vyhovovala potřebám pro střelbu z kulovnic, malorážek a brokovnic. V plánu byla patnácti vrhačková baterie a skeet. Střelnice a provozní budova prošly řadou rekonstrukcí a po povolení zřízení zahrádkářské kolonie vedle střelnice také řadou omezení až do dnešní podoby.

Po posledních úpravách byl opět spuštěn provoz střelnice dne 2.6.2016. V současné době je provozovatelem Perifokus s.r.o., Ostrava http://perifokus.cz/