Nudí vás firemní akce a školení v naleštěných hotelech s jídlem, které vás nezasytí a programem, na který koukáte z povinnosti? Nabízíme vám naprosto něco jiného. Akci na naší venkovní střelnici plnou střelby, zajímavostí a akce.

Výhody akce na střelnici HLINÍK
35/50 míst

30 míst v budově střelnice vhodné pro netradiční školení či zábavu, 50 míst k posezení venku

15 střelišť

Nemusíte se mačkat, máme dostatek prostoru pro střelbu v krytých střelištích. Pršet na vás nebude.

Bez zbrojáku

Vaši hosté nemusí být držiteli ZP, k dispozici jsou proškolení instruktoři, kteří se postarají o vaši zábavu

Obsluha

Pro vaši akci zajistíme vše potřebné včetně obsluhy, jídla a pití a samozřejmě taky zábavu.

Občerstvení

Zařídíme pro vás jídlo a pití dle požadavků a o zábavu se postaráme také. Samozřejmostí je faktura s DPH. Balíček sestavíme přesně podle vašeho přání a od toho se bude také odvíjet cena. Proto se veškeré náležitosti řeší osobně a jen těžko bychom uváděli cenový rozsah.

Kapacita a služby

Na střelnici je možno střílet z většiny dostupných zbraní a zbraněmi k zapůjčení pak také samozřejmě disponujeme. Nemusíte být držiteli zbrojního průkazu, na střelbu dohlíží instruktor. Střelnice HLINÍK je situována v příjemném prostředí plném zeleně s dostatkem parkovacích míst. Vnitřní i venkovní posezení zajistí, že vás nebudou bolet nohy, vždycky je možnost posadit se a podebatovat. Kapacita vnitřního prostoru je 30 míst, vnějšího 50 míst k sezení. Střílet lze zároveň ze 17 střelišť. Máme k dispozici také 30 parkovacích míst přímo v areálu střelnice.

Pokud potřebujete před akcí svým zaměstnancům nebo klientům odprezentovat informace, je k dispozici projekční plátno a projektor. Prostor je pokryt bezdrátovým připojením v ceně.

Zaujala vás naše nabídka?
Kontaktujte nás

‘Jsme vám k dispozici každý pracovní den od 9.00 do 18.00