Připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše blízké a přátele. Můžete je tak obdarovat netradičním dárkem v podobě kurzu ke získání zbrojního průkazu. Poukazy mají platnost vždy pro daný rok a můžou být použity pro kterýkoliv z kurzů ke získání ZP, které pořádáme minimálně každý měsíc v Ostravě i na naší střelnici ve Frýdku-Místku.

 

Zbrojní průkaz Standard

Poukaz může být v elektronické elektronické formě, nebo klasicky papírový a můžete si jej vyzvednout, nebo ho můžeme zaslat klasickou poštou (v případě platby předem na účet).

Hodnota/cena poukazu je 2800Kč vč. DPH

 

 

Zbrojní průkaz komfort

Balíček obsahuje kurz ZP, 1x zkoušky ZP na střelnici Hliník včetně všech poplatků na střelnici s tím spojených. Balíček je většinou uznáván u různých fondů zaměstnavatelů.

Cena je 6300Kč včetně DPH.

 

 

Zbrojní průkaz – balíček komfort 2

Cena balíčku 10000 Kč vč. DPH

Balíček je určen hlavně pro ozbrojené složky a IZS z fondu FKSP. Obsahuje kurz ZP, 1x poplatek zkušebního komisaře, 1x zkoušky na ZP na střelnici Hliník pro skupiny A,B,C včetně a kolky. Zahrnuje veškeré poplatky mimo lékaře a skupin E a D (možno doplatit individuálně). Pro objednání tohoto balíčku nás kontaktujte prostřednictví emailu info@strelnicehlinik.cz nebo telefonicky na čísle 608 963 654 (Tento balíček nelze zakoupit online prostřednictvím e-shopu).

 

 

Poukazy si můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu NakupZbrane.cz. Po kliknutí na tlačítko budete na eshop přesměrováni.

Koupit poukaz