Připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše blízké a přátele. Můžete je tak obdarovat netradičním dárkem v podobě kurzu ke získání zbrojního průkazu. Poukazy mají platnost vždy pro daný rok a můžou být použity pro kterýkoliv z kurzů ke získání ZP, které pořádáme minimálně každý měsíc v Ostravě i na naší střelnici ve Frýdku-Místku.

 

Zbrojní průkaz Standard

Poukaz může být v elektronické elektronické formě, nebo klasicky papírový a můžete si jej vyzvednout, nebo ho můžeme zaslat klasickou poštou (v případě platby předem na účet).

Hodnota/cena poukazu je 1800Kč vč. DPH

 

 

Zbrojní průkaz komfort

Balíček obsahuje kurz ZP, 1x zkoušky ZP na střelnici Hliník včetně všech poplatků na střelnici s tím spojených. Balíček je většinou uznáván u různých fondů zaměstnavatelů.

Cena je 4 798Kč včetně DPH.

 

 

 

Poptávka poukazu na kurz ZP

V případě, že chcete zaslat poukaz elektronicky, zvolte platbu převodem, v ostatních případech lze platit poukaz v hotovosti. Poukaz nelze zaslat na dobírku
Před odesláním poptávky si zkontrolujte všechny údaje. Spojíme se s vámi telefonicky, nebo e-mailem. Pokud máte jinou fakturační a dodací adresu, domluvíme fakturaci telefonicky nebo e-mailem. Jestliže máte jakékoliv dotazy, kontaktujte naás na info@strelnicehlinik.cz.
Poukazy jsou platné jak na kurz ve Frýdku-Místku, tak v Ostravě. Musí být vyčerpány do 6 měsíců od data vystavení