Pro naše kurzy na zbrojní průkaz nabízíme dva druhy dárkových poukazů. Oba jsou vhodné jako dárek nejen pod stromeček 🙂 Přečtěte si pozorně popis obou poukazů a vyberte ten, který je pro Vás, či obdarovaného, vhodnější. Standard zahrnuje pouze kurz, kde Vás naučime manipulaci se zbraní, střelbu a vysvětlíme vše potřebné. Poukaz Komfort kromě kurzu zahrnuje i poplatky za zkoušku na střelnici Hliník a platbu zkušebnímu komisaři. Předpokládá se, že zkoušky uděláte napoprvé a poukaz tedy kryje pouze první zkoušku. V případě že budete zkoušku opakovat, poplatek za zkoušku na střelnici i komisaře musíte uhradit již sami.

Poukaz Standard

Standardní poukaz je poukazem pouze na samotný kurz, kde Vás naučíme střílet a připravíme Vás pro zkoušky odborné způsobilosti.

Poukaz nekryje: poplatek u lékaře, kolky, poplatek za vykonání zkoušky, poplatek za zkušebního komisaře ani poplatky za jednotlivé skupiny. Jedná se čistě o poukaz na kurz.

Poukaz Komfort

Poukaz zahrnuje přípravu na zkoušky odborné způsobilosti (kurz), poplatek za první zkoušku odborné způsobilosti na střelnici Hliník a poplatek za zkušebního komisaře.

Poukaz nekryje: poplatek u lékaře, kolky a jednotlivé skupiny

Oba poukazy jsou platné pro kurz jak ve Frýdku-Místku (zbrojak-frydek.cz), tak v Ostravě (zbrojak-ostrava.cz). Nikdo Vám však nezaručuje, že zbrojní průkaz získáte. My Vás připravíme nejlépe jak je to možné, ale bez Vaší snahy bude samozřejmě vše zbytečné. Pokud se Vám úspěšně podaří absolvovat zkoušku odborné způsobilosti a získáte potvrzení o absolvování, musíte do 1 roku požádat o vydání zbrojního průkazu příslušné oddělení PČR pro zbraně a bezpečnostní materiál. Pokud tak však neučiníte do 3 měsíců, musíte znovu k lékaři. Poplatek za 1 skupinu ZP činí 700Kč a hradí se v podobě kolku při žádosti o ZP na PČR.
Platnost obou poukazů je 6 měsíců.

 

Poptávka poukazu na kurz ZP

V případě, že chcete zaslat poukaz elektronicky, zvolte platbu převodem, v ostatních případech lze platit poukaz v hotovosti. Poukaz nelze zaslat na dobírku
Před odesláním poptávky si zkontrolujte všechny údaje. Spojíme se s vámi telefonicky, nebo e-mailem. Pokud máte jinou fakturační a dodací adresu, domluvíme fakturaci telefonicky nebo e-mailem. Jestliže máte jakékoliv dotazy, kontaktujte naás na info@strelnicehlinik.cz.
Poukazy jsou platné jak na kurz ve Frýdku-Místku, tak v Ostravě. Musí být vyčerpány do 6 měsíců od data vystavení